Tell me...

13. dubna 2014 v 22:07 | soul in fire |  Hope and who?
Do you think the silence makes a good man convert?
Někdo mi kdysi řekl , ať nejsem při psaní tolik osobní. Ať lidem řeknu to , co chci , ale nezmiňuju se při tom o sobě.Ale jak ukázat svojí duši , svoje já bez toho ,abychom se odkryli?
Někdo mi kdysi řekl ,ať nepíšu srdceryvný příběhy z mého krátkého života a ať se radši věnuji užitečnějším věcem.Přemýšlela jsem o tom a dospěla jsem k názoru,že lidé moc často přeceňují ticho a podceňují řešení. Odkládají vlastní problémy stranou.Ale udělá vás ticho dobrým člověkem?
But how can I win, when I'm paralyzed?

Tak tam tak postáváme. Nemůžeme se hnout.A já čekám na znamení.Chci zavřít oči a vzpomenout si na každou sekundu , kterou jsem ti věnovala. Ale něco uvnitř mě nechce vyjít na povrch. Chce mě to zastavit a pomalu poslat zpátky na začátek. Změnit mě. Smazat mě. Zavrhnout mě. Řekla jsem ti tolik věcí,co ovlivňují tuto část mého já.Odkryla jsem se ti tolik,že se už nemůžu nikam schovat.Snažím se koukat do těch očích a vejít do nich. Pochopit věci, co mě drží u dna. Pochopit tu poslední část skládanky, co mi zbývá.

We all have our horrors and our demons to fight.

A já chci vzít meč a zničit ty naše. Poslat je zpátky do světa nicoty. Roztříštit je na milion malých kousků.Neznamenají nic.Jsou to jen vymyšlené postavy našeho světa,přesto nás pevně obepínají a nechtějí pustit.Musíme být vytrvalý. Každý den se pyšně oblékat do brnění a odrážet jejich síly.Věříš, že to jednou dokážeme?
Don't go, I can't do this on my own.

Nedokážu uvolnit sevření tvé ruky , dokud mi nedojde čas.A už zase se mě to snaží schodit.Ukrást na svou stranu.Nezvládnu s tím bojovat sama.Vyhrajme tuto válku spolu.Možná dokážu spojit své hříchy s posledními úlomky světla,s posledním rozzářením.A to vše díky tobě.Díky tomu silnému pocitu,který mě nutí srážet protivníky k zemi.

Tell me that you need me 'cause I love you so much....

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lost identity Lost identity | 13. dubna 2014 v 22:16 | Reagovat

<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama